بایگانی برای دی, ۱۳۹۰

پرده ای از مهرورزی رفیقان

دی ۷م, ۱۳۹۰

ما در پیام تسلیت مشترکمان برای بانو غضنفری و همسر بزرگوارش دوستان دیرینمان  که در سوگ پدر اندوهناک بودند، جز حفیفت را نگاشتبم و تنها نظری داشتیم بر گذشته هایی که خیلی هم دور نیستند و پاسخ مهرورزانه و رفیقانه شان نشان از عمق این ارتباط ارجمند دوستی است. کاش همسرجان هم می توانست ببیند این پرده باشکوه را!

 

برادر عزیز و مجاهد جناب سید مصطفی تا ج زاده

خواهر مجاهد و صبور خانم فخری السادات محتشمی پور

 

درود خدا و فرشتگان او بر شما زوج نستوه ، صبور ، خدا جو، آزادی خواه

ما تصدیق می کنیم و به این گواهی افتخار که آشنایی سی و چند ساله با شما دو عزیز مجاهد و آ موختن های کم نظیر و بی شمار از شما سرمایه ارزشمندی است که به آن می بالیم و می نازیم . شما زوجی هستید که در کنار همراهی ها و محبت ها و دستگیری ها و دلسوزیها ی صادقانه ، در هم آمیختگی « کمال »و « جمال » را در زندگی مشترک به نمایش گذاشتید. اسوه های شفاف و خالص و بی ریای زندگی ساده عاشقانه شدید. « کمال » فهم سیاسی و دینی با « جمال » شهامت  در هم آمیخت و در اینسالهای سپری شده و خصوصا سی ماه اخیر نشان داد که کدام شعور و اگاهی مدافع صادق شعارهای سال ۵۷ است.

زوج اسوه !

ما به شما که معلم ماندگارمان هستید افتخار می کنیم و به محضر همه شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس – امثال همت و باکری –بیان اعتذار برده و اظهار شرمساری کرده از این که نامشان گاهی بر زبان هایی جاری است که به جاه و جلال ارزانی چشم دوخته و « کمال »دین مداری و « جمال » خرد ورزی را لگد زده اند.متانت و ایستادگی شما دو بزرگوار تسلای دل ما و همه داغداران است . ما دعا گویتان هستیم و بی تردید امید وارم روشنای مسیر تان چراغ راه هر خانه و کاشانه حق طلب است.

 

 پروین غضنفری

عبد الله ناصری

ارسال شده در یادداشت روز | نظرات (۰)

پیام تسلیت به بانو غضنفری و همسر اندیشمندش دکتر ناصری

دی ۳م, ۱۳۹۰

دوست آن است که در غم و شادی انسان شریک باشد

خواهر داغدارمان بانو پروین غضنفری

دوست ارجمند و وفادار آقای دکتر عبدالله ناصری

درود و سلام خداوند بر شما باد

درد جانکاه فقدان پدر را کدام مرهم تسکین می بخشد؟ آن هم پدری که خود درد و داغ از دست دادن جگرگوشه را سال های سال بر دل خویش تنها به عشق پیوستن به او در روضه رضوان مرهم نهاده بود.

روزهای خوب رفاقت را دور از گزند روزگار سپری کردیم در حالی که رسیدن روزهای سخت بلا و ابتلا را باور نمی کردیم اما شد آن چه نباید می شد و آن گاه که نااهلان و نامحرمان برای بزرگترین دستاورد سیاسی این مردم شریف دندان تیز کردند، زندگی هایی در معرض مخاطره قرار گرفت که وقف پاسداری از آرمان های انقلاب شده بود.

سابقه آشنایی تان از عضویت در نهادی بود که در مقدس بودن و پاک بودنش تردیدی نبود و یونیفرم سبزرنگش به قدر لباس روحانیت ارج و قرب داشت و افسوس که مردانی با همان لباس با تخطی ار فرمان امام راحل با مداخله در همه امور کشور و بویژه با دخالت در امر سیاست و انتخابات ، بدنامی آن نهاد پاک را رقم زدند. 

ما اما دختر این پدر شهید و دامادش را هنوز پاک و رهرو راه حقیفت می دانیم. و مادر شهید را برای داشتن چنین فرزندانی تبریک می گوییم.

دوستان روزهای شادی و غم م! این رورهای سخت را بر شما تسلیت می گوییم و اطمینان می دهیم که شریک این اندوه بزرگتان هستیم و دوستی و رفاقتمان را چون سرمایه ای گرانسنگ برای همه روزهای مبادا ذخیره می کنیم.

از آن مرد سفر کرده به سوی شهیدش تمنای دعا داریم برای صبوری شما و برای صبوری خودمان که سخت محتاج دعاییم

سید مصطفی تاجزاده از قرنطینه اوین

فخرالسادات محتشمی پور از خانه ای که چراغش را به سرقت برده اند

۳/۱۰/۱۳۹۰

ارسال شده در یادداشت روز | نظرات (۰)

Sitemap