بایگانی برای آبان, ۱۳۸۷

پوزشی دوباره

آبان ۳۰م, ۱۳۸۷

بازم پوزش بابت کم کاری در روزنه
این روزنه که بازی درآورده
و حالا بهانه سفر هم هست
امیدوارم با دست پر برسم خدمتتون
شاد باشید

ارسال شده در یادداشت روز | نظرات (۱۵)

بسم الله الرحمن الرحیم هست کلید گنج حکیم

آبان ۲۵م, ۱۳۸۷

این ساماندهی تشکیلات در سازمان های غیردولتی، امر بسیار مهمیه . ما هم همیشه در جلسات هیأت مدیره انجمن بر آن تأکید داریم . برای ساماندهی وضعیت شعب و دفاتر انجمن تصمیم گرفتیم به گرفتن گزارش های کمی تا قسمتی نامنظم اکتفا نکنیم و خودمون راهی ولایات مختلفه بشیم و از نزدیک مشاهده بفرماییم اوضاع رو . همتی شد و اعضای هیأت مدیره راه افتادند به سمت تبریز که رئیس شعبه انجمن ، پیش از سایرین اعلام آمادگی برای میزبانی کرده بود ولی این سفر به اطلاع سایر دوستان هم رسید و ناگهان سیل مشتاقان جاری شد به سمت دارالاماره اسبق و دل میزبانان به غایت شاد گردید . به تبریز رسیدن همان و بهره مندی از هوای پاک برای جماعت نسوان هوای تازه خواه همان . دو روز بیشتر وقت نداشتیم برای بردن حظ وافر از طبیعت زیبای اطراف و آثار تاریخی و فرهنگی اکناف . بازدید از گورستان باستانی پنبه شلوار، بازدید از سازمان اسناد ملی منطقه شمالغرب کشور، بازدید از موزه و مسجد کبود و بازار قدیمی و بنیاد ایرانشناسی و روستای تاریخی کندوان و غارهای تازه کشف شده در نزدیکی آن و بالاخره مقبرة الشعراء و امام زاده حمزه همراه با جلسات کاری لابلای این بازدیدها، برای کمتر از دو روز حضور و اقامت در این شهر زیبا کمی فشرده به نظر می رسید ولی خانم ها با توجه به اشتغالات چندگانه و نقش های همزمان در بهره وری بالا دارند به تدریج متبحر می شوند .
جلسه جمع بندی و نیز پیگیری مصوبات دو جلسه قبلی هیأت مدیره تا پاسی از شب گذشته در یکی از کوپه های قطار سبز در مسیر تبریز تهران برگزار شد به خیر و خوشی و با بازده بالا به دلیل عدم دلواپسی برای بی غذا ماندن همسرجان و پشت در ماندن فرزندجان و توبیخ رئیس جان و معطل ماندن سایر امور هامّه توسط اعضای محترم .
تقریبا همه شاغلین محترم صبح علی الطلوع شیرین کام از همنشینی دوستانی یکرنگ در سفری کوتاه اما پربازده با هم انجمنی هایشان وداع کرده از ایستگاه راه آهن به سمت محل کارشان رهسپار شدند .
همان دیشب قرار سفر بعدی برای سروسامان دادن شعبه اصفهان تدارک شد و اعضای کمیته اجرایی چهارمین سمینار بین الملی زن در تاریخ هم انتخاب شد تا امور اجرایی از امور علمی عقب نماند .
هنوز به دفتر کارآفرینی نرسیده پی گیری امور مربوط به سفر آذرماه انجمن به دواستان اصفهان و چهار محال و بختیاری را شروع کردیم با بسم الله الرحمن الرحیم . بالاخره باید از این فرصت های محدود به غایت بهره برد آن هم با وقتی که کارآفرینان پرمشغله گرفتار به رایگان در اختیار ما می گذارند من باب زکاة العلم شان . دانشگاه اصفهان برای تشکیل سمینار کارآفرینی از انجمن پول می خواهد که قرار است علم و تجربه کارآفرینان را به رایگان در اختیار جوانان ایران بگذارد و حالا که قرار بر معامله است همان بهتر که فسخ شود . و دانشگاه شهرکرد پذیرای پیشنهاد ما می شود . حالا می ماند تدارک مجامع مشورتی و بازدیدها از مراکز کسب و کار کارآفرینان . این دوستان دلشان می خواهد به همان نسبتی که انرژی مثبت می دهند در این سفرها یا کمی کمتر یا بیشتر انرژی بگیرند . خدا کند برنامه درخوری بشود با این فرصت محدود و مشکلات موجود .

ارسال شده در یادداشت روز | نظرات (۱۲)

Sitemap